Warsztaty Tworzenia Opowieści

Warsztaty tworzenia opowieści to kurs kreatywnego pisania inny niż wszystkie. Tylko u nas, zamiast siedzieć na nudnych i nic nie wnoszących wykładach, w praktyce poznasz arkana dotyczące zasad tworzenia opowieści.

Kurs kreatywnego pisania

Prowadzone przez nas warsztaty tworzenia opowieści są dla wszystkich tych, którzy kochają literaturę, jak i cenią sobie interakcję z innymi ludźmi. W końcu główne założenie warsztatów obejmuje wspólne tworzenie historii podczas trwania zajęć. Więc jeśli kochasz pisać. Jeśli bez przerwy wymyślasz coraz to nowe historie przejdź do zakładki Kontakt. I już teraz się z nami skontaktuj! A na pewno weźmiesz udział w niepowtarzalnej przygodzie.

warsztaty tworzenia opowieści | kurs kreatywnego pisania

A może po prostu marzy ci się kariera pisarza? Ale takiego pisarza z prawdziwego zdarzenia? Może chcesz być niczym Twardoch, Bukowski, czy Grochola? I chcesz rozdawać dziesiątki autografów na setkach spotkań autorskich. No to (i tutaj chciałbym napisać, że dobrze trafiłeś, gdyż to zagwarantujemy). Ale to by było kłamstwo. Same Warsztaty Tworzenia Opowieści nie są w stanie zagwarantować nic konkretnego. Ten kurs kreatywnego pisania to pewien krok. Swego rodzaju odskocznia, która przyczynić się może do rozwinięcia skrzydeł pisarskich.

Tym bardziej, że w ramach Warsztatów Tworzenia Opowieści najlepszym kursantom oferujemy pomoc w publikacji ich tekstów. Nie zwlekaj więc dłużej i już teraz zgłoś się na ten niecodzienny kurs kreatywnego pisania. Z pewnością nie zawiedziemy!

Warsztaty Tworzenia Opowieści są dla każdego!

Nie ma więc znaczenia twój wiek. Nie ma też znaczenia twoje wykształcenie, wiedza, czy wykonywany zawód. Jeśli chcesz, i jeśli lubisz bawić się słowem, daj znam znać, że jesteś, a na pewno o tobie nie zapomnimy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *