Jak ze sobą skończyć?

Śmierć

By | 11 lutego 2017

Czy nie zdarzyło Ci się mieć dość? Czy nie myślałeś aby ze sobą skończyć? Myślałeś o własnym końcu, ale nie wiedziałeś jak się za to zabrać? Nie martw się, oto są – sposoby na własną śmierć:

1 Popełnij Seppuku.

Aby popełnić Seppuku musisz posiadać specjalny sztylet zwany Tanto, musisz być też Japończykiem, a najlepiej to Samurajem. Eh, jak widzisz aby rozharatać sobie bebechy musisz spełnić co najmniej dwie przesłanki. Jeśli ich nie spełniasz daruj sobie. Nie popełniaj Seppuku, nie jesteś godzien.

2 Wyskocz przez okno

Żeby być dokładnym to najpierw je otwórz a dopiero później przez nie wyskocz inaczej nie przebijesz się przez szybę. Aha, co istotne z im wyższa skaczesz tym lepiej więc wdrap się jak najwyżej i hop w dół. Postaraj się wyskoczyć głową do przodu to zwiększy Twoje szanse na powodzenie. Nie daj Boże nie ląduj na nogach, połamiesz się, a przy odrobinie nieszczęścia przeżyjesz i do końca swoich dni będziesz kaleką.

3 Wskocz pod pociąg

Tej opcji nie polecam, szczególnie teraz, w zimie, i to do tego w Polsce. Wyjdziesz w poszukiwaniu pociągu, zima, zimno, śnieg, zamieć, wiatr, zmarzniesz, a pociągu się nie doczekasz i nie wskoczysz pod jego koła. Ok, jeśli jesteś szczególnie wytrwały to zaczekasz, na mrozie, trzęsąc się, odmrażając sobie kończyny, no właśnie, odmrażając sobie kończyny… He, he, he. Pociąg w końcu przyjedzie, a ty nie będziesz mógł się ruszyć…

4 Doprowadź do zderzenia czołowego z tirem

Wsiądź w fiata 126p i w drogę. Nie masz fiata 126p? – pożycz. Co istotne ta opcja powinna zaciekawić posiadaczy rodzin. Zapytasz dlaczego akurat ich? Otóż przed uskutecznieniem tego wariantu powinno się wykupić dobre ubezpieczenie, najlepiej jakiś wariant Bezpieczna Rodzina czy coś w ten deseń, a później już tylko czołówka z tirem i śmierć na miejscu. Miej na uwadze również to, że jeśli na prawdę postarasz się z ubezpieczeniem to zapewnisz był swojej rodzinie.

5 Wyjedź do muzułmańskiego kraju głosić Ewangelię

I najlepiej bądź przy tym kobietą i miej na sobie tylko bikini.

6 Przestań oddychać

Ani to spektakularne ani widowiskowe, ale skuteczne. Wystarczy przestać nabierać powietrze w płuca, wystarczy przestać oddychać. Wystarczy cztery, pięć minut bez tlenu i po Tobie. Możesz próbować, ale wątpię aby Ci się udało. Podejrzewam, że Twój organizm zacznie oddychać za pomocą uszu.

 

wpis ten należy traktować z dystansem

One thought on “

Jak ze sobą skończyć?

Śmierć

  1. ktoś

    nie rozumiem, jaki Autor miał cel – pisząc ten tekst

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *