Bye, bye amerykanie Browar na księżycu

przez | 14 grudnia 2017

Trump wyśle amerykanów w kosmos

Na pasek o takiej treści natrafił Nikt gdy przez chwilę przyszło mu skakać po kanałach telewizyjnych w poszukiwaniu najciekawszych z najciekawszych bloków reklamowych. Ale co w tym takiego dziwnego?, zapytasz się. Ano dziwne jest to, odpowie Nikt, że informacja ta, znajdująca się na cenionym kanale informacyjnym (Nikt już nie pamięta jaki to był kanał, ale przecież wszystkie są cenione, głównie same przez się) dotyczy ogółu amerykanów w chwili obecnej znajdujących się na planecie Ziemia. Jeśli stwierdzisz, że brzmi to wręcz absurdalnie podzielisz zdanie Nikogo. No, ale w chwili obecnej prezydentem Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej jest wszechmocny Donald Trump więc i wszystko jest możliwe.

Analizując tę informację z lekkim dystansem nasuwa się kilka pytań. Po pierwsze kiedy to nastąpi? Kiedy ów, cała nacja amerykanów zostanie wysłana przez Donalda Trumpa w kosmos? Po drugie czy i sam Donald Trump jako Amerykanin wyśle sam siebie w kosmos. Po trzecie czy w kosmos zostaną również wysłani pół amerykanie? No i po czwarte, chyba najistotniejsze. Kto zamieszka opustoszałe rejony głównie na obszarze Ameryki Północnej?

To chyba jakaś grubsza akcja alokacyjna, dochodzi do wniosku Nikt tym bardziej, że słyszał ostatnio o, w dalszym ciągu, problemach z lokacją imigrantów. Tylko jak to teraz będzie wyglądać? Amerykanie zostaną wysłani w kosmos, ale najpierw zbudują mur oddzielający ich od Meksyku, żeby żaden koleś z sombrero na głowie nie plamił swoją obecnością ich ziemi. Imigranci z Bliskiego Wschodu i Afryki osiedlą się w Europie, a Europejczycy żeby nie być stratnym wyruszą do Ameryki Północnej? Hmmm… Ciekawe. Nie ma to tamto, ale Donald Trump może przecież wszystko, a zatrudniony w wielkiej korporacji dziennikarz na pewno rozumie co pisze.

I tym też sposobem ja już dziękuję amerykanom. Trzymajcie się tam w odległym kosmosie. Ubierajcie się ciepło bo z tego co mi wiadomo jest tam zimno. Przy okazji zabierzcie też kilku dziennikarzy ze sobą aby mogli relacjonować wasz pobyt w kosmosie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *