Bezbrak tytułu

By | 7 marca 2017

Co dzieje się z tymi wszystkimi zbędnymi skrawkami materiału? Dokąd trafiają? Są utylizowane, spalane, a może lądują metr pod ziemią? I dlaczego, w ogóle, tego typu precedens ma miejsce? Czy to przez ogólnoświatowy fetysz kolan? Nie, to niemożliwe aby wszyscy w tym i Nikt wielbili kolana.
Czyli pewnie moda, trend taki ma miejsce. Trend dotyczący dziurawych spodni, spodni dziurawych niczym francuski ser. Czy te wszystkie dziurawe spodnie pochodzą z Francji? To absurdalne pytanie. Nie, jego nie było, Nikt przeprasza.

Dziwna ta metoda, dochodzi do wniosku Nikt. Przecież dziura w spodniach czy to ta zaplanowana przez projektanta czy też ta na tyłku, która powstała z upływem czasu może zostać odebrana za symbol braku czegoś.
Czy im wszystkim, tym młodym ludziom zakładającym dziurawe spodnie czegoś brakuje? Czy dziurawe na kolanach spodnie są czegoś manifestem? Tylko czy obecna młodzież potrafi krzyczeć, demonstrować swoje poglądy? I odnośnie czego mieliby manifestować? Może odnośnie potrzeby posiadania czegoś nieosiągalnego? Tylko co uznać można za nieosiągalne?

One thought on “

Bezbrak tytułu

  1. ktoś

    Te wszystkie dziury na ulicy przypominają mi ludzi bezdomnych. Może każdy w jakimś sensie jest bezdomnym – czy to bez domu, czy bez spodni, czy bez intelektu, bez elegancji, bez własnego stylu, bez rozumu, bez wyobraźni, etc.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *