Na dzień przed Świętami

the-question-mark-350170_1280

By | 23 grudnia 2016

Na dzień przed Świętami Nikt zaczyna choć nie potrafi zbyt wiele. Nie potrafi zbyt wiele, a mimo to zaczyna. Po co? Na co?, nasuwają się pytania Przecież ludzkość przetrwałaby bez tej strony. Świat nie runąłby, nie zawaliłby się. Z tym całym Herkulesem to tylko mit. On wcale nie podtrzymuje świata na swych barkach i tym bardziej nie potrzebuje tej strony aby dalej trwać na posterunku. A mimo to ona jest. Powstała i przez rok nie zniknie. Dopiero na kilka dni przed następnymi Świętami opuści wirtualną przestrzeń. Może na niej się nic nie dziać, ale będzie wisieć, a co wisi nie utonie.

Nikt zaczyna choć jeszcze dwa dni temu nie potrafił więcej niż teraz nie potrafi. Czy za dwa dni Nikt będzie nie potrafił jeszcze mniej?

Nikt ostatnio stwierdził, że nie potrafi pisać opowiadań. Trzymając w ręku książkę Juliana Riosa będącą zbiorem krótkich historii doszedł do wniosku, że nie opanował jeszcze słowa pisanego tak jak wspomniany Julian Rios… Na tym pomysł na tej wpis się kończy. Nikt jeszcze nie wie czy zaraz znów chwyci za książkę Riosa, czy sam spróbuje coś napisać.

Nikt przypomina sobie o tym, że podobno tworzy zbyt długie wpisy. Tak, ten wpis jest zbyt długi, zbyt niepoukładany.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *